مجموعه پنبه دان شما را به خرید بهترین محصولات پنبه دان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریدار پنبه هیدروفیل عمده | بازرگانی پنبه دان

آنچه در این مقاله می خوانید...

پنبه هیدروفیل یعنی چه؟ویژگی های یک پنبه هیدروفیل مرغوب چیست؟خریدار پنبه هیدروفیل عمده به قیمت کارخانه
قیمت پنبه 100 گرمی هیدروفیل

خریدار پنبه هیدروفیل عمده می تواند این محصول را از طریق بازرگانی پنبه دان باکیفیت بالا و قیمت کاملا مناسب به دلیل حذف کامل واسطه ها تهیه کند.

پنبه هیدروفیل یعنی چه؟

پنبه یک محصول گیاهی است که از مزارع کشت پنبه به دست می آید، با توجه به موارد مختلفی مانند نوع خاک، شرایط آب و هوایی، مناطق برداشت و همچنین زمان برداشت دارای انواع متفاوتی هستند.
الیاف پنبه بین ۸۸ تا ۹۴ درصد خالص سلولز دارد که طول این الیاف بین ۲ تا ۶ سانتی متر با توجه به کیفیت پنبه ها متغیر می باشد.
پس از جمع آوری پنبه ها از مزارع و انتقال آنها به کارخانجات پنبه پاک کنی به طور کامل هرگونه ناخالصی از الیاف سفید پنبه جدا می ‌شود، سپس پنبه ها را برای مصارف مختلف آماده می کنند.
پنبه هیدروفیل چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که قرار دادن الیاف سفید پنبه درون محلول مخصوص و جوشاندن آن جهت استریل شدن در شرایط استاندارد منجر به تولید پنبه های هیدروفیل می گردد.
اگر به دنبال یافتن معنای واژه هیدروفیل هستید خوب است بدانید که هیدروفیل به معنای آبدوست می باشد، که پنبه‌ هیدروفیل با قدرت جذب بالای آب و مایعات مختلف، پس از جذب آب امکان نگهداری طولانی مدت را در خود دارد.
با به وجود آمدن چنین شرایطی موارد استفاده و کاربرد پنبه های هیدروفیل بسیار زیاد می ‌شود به همین جهت حجم خرید و فروش پنبه هیدروفیل در بازارهای عرضه بسیار بالا است.

خریدار پنبه هیدروفیل عمده

ویژگی های یک پنبه هیدروفیل مرغوب چیست؟

پنبه های هیدروفیل دارای مشخصات منحصر به فردی هستند که موجب شده تا از این محصول در صنایع مختلف به آسانی استفاده شود.
در اینجا برخی از مهمترین ویژگی هایی که پنبه هیدروفیل مرغوب به همراه دارد را بیان می ‌کنیم:
در بین الیاف پنبه هیدروفیل هیچ گونه جسم خارجی وجود ندارد.
این پنبه ها می توانند تا ۲۰ برابر جرم خود آب جذب کنند.
قدرت جذب آب این پنبه ها کمتر از ۱۰ ثانیه است.
در روند تولید این پنبه ها از هیچ گونه ماده سفید کننده استفاده نمی شود.
پنبه های هیدروفیل در زمان خشک بودن و یا مرطوب بودن به هیچ عنوان بوی نامطبوع ندارد.
در زمانی که این پنبه ها با دست لمس می شود هیچ گونه صدایی ایجاد نمی کند.
ویژگی های منحصر به فردی که این پنبه دارد سبب شده تا از آن در بخش های مختلف پزشکی به راحتی استفاده کرد. به همین جهت لازم است فروش عمده پنبه هیدروفیل با قیمت مناسب تر انجام بگیرد تا خریدار پنبه هیدروفیل عمده بتواند محصول مورد نیاز خود را تهیه نماید.

خریدار پنبه هیدروفیل عمده به قیمت کارخانه

اگر خریدار پنبه هیدروفیل عمده هستید حتما به دنبال به دست آوردن قیمت های این محصول و مراکز عرضه کننده آن می باشید.
این مجموعه با ارائه پنبه های هیدروفیل به قیمت درب کارخانه و امکان دسترسی آن برای همه مصرف کنندگان بهترین راه خرید محسوب می شود؛ زیرا محصولات خود را در بسته بندی های کاملاً بهداشتی و در اوزان های مختلف مطابق نیاز همه مصرف کنندگان ارائه می دهد.
داشتن ارتباطات خوب و گسترده با کارخانجات تولیدکننده سبب شده تا پس از ثبت سفارشات عمده محصول مورد نظر از درب کارخانجات ارسال گردد و این موضوع سبب کاهش بسیاری از هزینه های رفت و آمد و باربری می گردد، که در نتیجه تاثیر زیادی در کاهش قیمت نهایی دارد.
جهت ثبت سفارشات و خرید عمده این محصولات با بخش فروش ما تماس برقرار کنید و پس از دریافت مشاوره به صورت کاملاً رایگان سفارشات خود را ثبت نمایید.

Call Now Buttonتماس بگیرید