مجموعه پنبه دان شما را به خرید بهترین محصولات پنبه دان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پنبه هیدروفیل توپک آرایشی قیمت روز

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع پنبه هیدروفیل درجه یک چه مشخصاتی دارند؟پنبه هیدروفیل توپک آرایشی و مصارف آنقیمت خرید بهترین پنبه هیدروفیل توپک رنگی
پنبه هیدروفیل توپک آرایشی

پنبه هیدروفیل توپک آرایشی را به قیمت روز از پرفروش ترین سایت فروش پنبه هیدروفیل خرید کنید. شما با خرید از مجموعه ما بهترین پنبه هیدروفیل را با مناسب‌ ترین قیمت خریداری خواهید کرد. فقط یک بار شانس خود را امتحان کنید مطمئن باشید از خرید خود راضی خواهید بود.

انواع پنبه هیدروفیل درجه یک چه مشخصاتی دارند؟

همانطور که می‌دانید پنبه یک محصول کشاورزی است و توسط یک گیاه تولید می‌شود. الیاف پنبه با توجه به نوع بذر، شرایط اقلیمی و کشاورزی دارای انواع مختلف می‌باشد.
پنبه خام رسیده دارای ۸۸ تا ۹۴ درصد سلوز خالص می‌باشد و بقیه‌ی آن از مواد چربی، رزین، مواد پکتین و ترکیبات معدنی تشکیل می‌شود.
این ناخالصی‌های پنبه با جوشاندن در محلول غذایی و سپس سفیدگری برطرف می‌شود که اگر این سفید گری در شرایط خاص (استاندارد و استریل) صورت بگیرد، محصولی تولید می‌شود که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.
پنبه هیدروفیل، پنبه نسبتاً خالصی که از تصفیه مکانیکی و شیمیایی پنبه خام به دست می‌آید و عبارت است از الیاف کاملاً سفید که قابلیت جذب زیاد آب و قالب مایعات را دارد.
خصوصیات پنبه هیدروفیل را می‌توان به شرح زیر بیان کرد:

  • پنبه هیدروفیل فقط حاوی الیاف پنبه بوده و هیچگونه ناخالصی ندارد.
  • پنبه هیدروفیل در حالت خشک و خیس فاقد هر گونه بو می‌باشد.
  • پنبه هیدروفیل عاری از خار و خاشاک، لکه، آلودگی و هرگونه جسم خارجی می‌باشد.
  • پنبه هیدروفیل تا ۲۳ برابر جرم خود قابلیت جذب آب دارد.
  • زمان جذب آب در پنبه هیدروفیل کمتر از ۱۰ ثانیه است.
  • طول متوسط الیاف کمتر از ۱۴ میلی‌متر نبوده و درصد الیاف کوتاه‌تر از ۶ میلی‌متر کمتر از ۱۰ درصد آن می‌باشد.

این نوع پنبه عموما مصرف بهداشتی و پزشکی دارد؛ البته در نوع پزشکی در بسیاری مواقع از نوع سترونی یا استریل (وضعیت عاری بودن از میکروارگانیسم‌های قابل رشد است) استفاده می‌گردد.
از این الیاف با توجه به نداشتن ناخالصی و به علت جذب رطوبت بالا در تولید برخی لباس‌های ورزشی و لباس‌های زیر نیز استفاده می‌شود.
پنبه هیدروفیل در دو نوع پنبه هیدروفیل استریل و پنبه هیدروفیل غیر استریل می‌باشد که نوع مرغوب و درجه یک آن باید لطیف و خاصیت ضد آبی بالایی داشته باشد.
پنبه هیدروفیل توپک آرایشی یکی از انواع پنبه هیدروفیل‌های استریل می‌باشید که بی شک می‌توان گفت یکی از بهترین نوع پنه هیدروفیل‌ها است.

پنبه هیدروفیل توپک آرایشی

پنبه هیدروفیل توپک آرایشی و مصارف آن

پنبه هیدروفیل توپک آرایشی در محیط‌های بهداشتی و آرایشی کاربرد دارد و از این نوع پنبه به شکل استعمال خارجی استفاده می‌شود.
پنبه توپک برای پاک کردن آرایش صورت, بصورت کامل استفاده می‌شود.
در ضمن پنبه هیدروفیل‌های توپک آرایشی دارای خواص استریل شده هستند و هیچ گونه حساسیت پوستی برای بدن فرد به همراه ندارند و می‌توان برای پاک کردن پوست از مواد بهداشتی چون این نوع پنبه استفاده کرد.

قیمت خرید بهترین پنبه هیدروفیل توپک رنگی

اگر قصد خرید عمده پنبه هیدروفیل توپک آرایشی و رنگی را دارید قیمت‌های ما را جویا شوید.
قیمت‌های مناسب ما در کنار کیفیت بالای محصولات یک خرید ایده‌آل را برای شما به ارمغان دارد.
اگر می‌خواهید با پرداخت هزینه کم محصول با کیفت خرید کنید همین حالا سفارش خود را ثبت کرده و یا در صورت داشتن سوال با شماره‌های موجود تماس گرفته تا همکاران ما شما را برای خرید راهنمایی کنند.
قطعا قیمت خرید پنبه هیدروفیل توپک رنگی مخصوص مصارف آرایشی در این مجموعه، متناسب با کیفیت این محصول است.

Call Now Buttonتماس بگیرید