مجموعه پنبه دان شما را به خرید بهترین محصولات پنبه دان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش عمده پنبه هیدروفیل بهداشتی با قیمت عالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات پنبه مصرفی در تولید پنبه هیدروفیلکاربردهای پنبه هیدروفیل کدام است؟چگونه پنبه هیدروفیل مرغوب را تشخیص دهیم؟قیمت پنبه هیدروفیل به چه عواملی بستگی دارد؟از کجا پنبه هیدروفیل بهداشتی ارزان بخریم؟فروش عمده پنبه هیدروفیل در نمایندگی آنلاین
پنبه هیدروفیل صد گرمی ساده

فروش عمده پنبه هیدروفیل بهداشتی این مجموعه با قیمت بسیار عالی انجام می پذیرد. جهت ثبت سفارشات خود و اطمینان از کیفیت محصول تعیین شده با بخش فروش ما تماس بگیرید.

پنبه یک گیاه طبیعی است که در کشور ما با توجه به شرایط آب و هوایی مساعد در حجم های زیاد برداشت می گردد، انواع پنبه های برداشت شده به نسبت شرایط اقلیمی و آب و هوای مناطق مختلف از انواع مختلفی برخوردار است که بیشترین تفاوت را در رنگ و طول الیاف دارند.
آیا با پنبه هیدروفیل و مشخصات آن آشنا هستید؟ در مورد کاربردهای انواع پنبه هیدروفیل چه می دانید؟ راه های تشخیص پنبه هیدروفیل مرغوب و با کیفیت کدامند؟ قیمت پنبه هیدروفیل چگونه مشخص می گردد؟ بهترین مراکز برای خرید پنبه هیدروفیل با کیفیت بالا و درجه یک را چگونه پیدا می کنید؟
در ادامه همراه ما باشید تا به تمامی سوالاتی که در بالا گفته شد پاسخ داده و همچنین بهترین مرکز عرضه و فروش پنبه هیدروفیل کاملاً بهداشتی را به شما معرفی کنیم که با اطمینان و خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

فروش عمده پنبه هیدروفیل

مشخصات پنبه مصرفی در تولید پنبه هیدروفیل

پنبه جزء محصولاتی است که در صنعت نساجی اهمیت زیادی دارد، خوب است بدانید که نه تنها در این صنعت و بلکه در صنعت غذایی نیز از توجه ویژه‌ ای برخوردار می ‌باشد، زیرا پنبه دانه در میان پنج دانه روغنی دیگر قرار دارد که از آنها روغن هایی سرشار از پروتئین و مواد مغذی دیگر استخراج می‌ شود.
از آنجا که روغن استخراج شده از پنبه دانه ها هیچ گونه اثر زیان آوری بر روی سلامت نداشته به همین جهت همیشه مورد توجه است.
قبل از اینکه به اصل مطلب و توضیحاتی در مورد تولید پنبه هیدروفیل بپردازیم خوب است که در مورد معنای کلمه هیدروفیل اطلاعاتی را به دست آوریم.
کلمه ی هیدروفیل به معنای آبدوست است که به هر ماده ای که تمایل زیادی به جذب آب دارد هیدروفیل گفته می‌ شود، پنبه ها در حین فرآوری و تولید در کارخانجات موادی به آنها اضافه می‌ گردد که این خاصیت در پنبه افزایش پیدا می کند.
پنبه های هیدروفیل قادرند تا ۳۰ برابر وزن خود آب جذب کند به همین جهت از این محصولات استفاده های بسیار زیادی می شود.
زمان برداشت پنبه ها از مزرعه بسیار حساس و دقیق می باشد، در صورتی که پس از رسیدن پنبه و فصل برداشت چند روز به تعویق بیفتد الیاف پنبه کاملاً زرد و تیره می گردد و با قرار گرفتن در محیط ممکن است که گرد و غبار را به خود جذب کند و اگر جمع آوری پنبه زودتر از موعد مقرر اتفاق افتد ممکن است رشد الیاف تکمیل نشده باشد و الیافی ریزتر از حالت طبیعی به دست بیاید.
کارخانجات برای تولید پنبه هیدروفیل تلاش زیادی می‌ کنند که محصول با کیفیت بالا را از مزارع جمع آوری نمایند که در نتیجه نهایی، محصولات تولید شده آنها نیز با کیفیت به بازار ارائه گردد.
پنبه دانه ها بعد از جمع‌آوری و انتقال به کارخانجات مورد شستشو و پاکسازی قرار می گیرند و تمامی خس و خاشاک و هرگونه ترکیب اضافی از این بوته ها جدا می ‌شود، همچنین دانه های پنبه نیز از آن جدا شده و الیاف سفید و تمیز پنبه وارد چرخه تولید هیدروفیل می گردد.
به طور کلی مشخصات پنبه مصرفی در روند تولید پنبه های هیدروفیل بدین صورت است که:

 1. الیاف پنبه از دوام و استحکام بالایی برخوردار هستند.
 2. قابلیت هدایت بخار را به خوبی دارند.
 3. در برابر مواد شیمیایی مختلف دوام بالایی برخوردار است.
 4. قابلیت انعطاف پذیری الیاف پنبه بسیار زیاد می باشد.
 5. این الیاف کاملاً نرم و لطیف هستند.
 6. قابلیت رنگ پذیری بالایی دارد.
 7. بدون استفاده از مواد سفید کننده دارای رنگ سفید زیبا است.

مهمتر از همه هیچ‌ گونه خس و خاشاک و مواد زائد و اضافی درون الیاف وجود ندارد تا در چرخه تولید نیز پنبه بهداشتی بسیار با کیفیت تولید شود.

فروش عمده پنبه هیدروفیل

کاربردهای پنبه هیدروفیل کدام است؟

پنبه های هیدروفیل پس از آماده شدن از مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که بهترین آنها قابلیت جذب آب تا چندین برابر وزن در سرعت بالا می باشد.
همین ویژگی به تنهایی سبب می‌ شود تا موارد استفاده و کاربرد پنبه گسترش زیادی پیدا کند.
از پنبه ‌های هیدروفیل در بیمارستان ها در کلیه بخش های آن از اورژانس تا اتاق عمل و همچنین بخش‌ های بستری استفاده می ‌شود و تقریباً جزء لوازم و تجهیزات ضروری است که به طور مرتب آن را تهیه می کنند.
در تمامی مرکز تزریقاتی از پنبه جهت تزریق آمپول و سرم استفاده می‌ شود زیرا می تواند به خوبی خون خارج شده از رگ و عضلات را جذب کرده و از انتشار آلوده کردن لباس بیمار جلوگیری کند.
از پنبه های هیدروفیل در آرایشگاه ها و کلینیک های زیبایی در حجم های عمده استفاده می شود، زیرا در این مرکز به صورت دائم از مواد آرایشی بهداشتی و همچنین زیبایی استفاده بکار می برند، که لازم است سطح پوست با این پنبه ها به خوبی تمیز گردد.
برای تولید تجهیزات مختلف پزشکی مانند گاز و بانداژهای متنوع و بسیاری از موارد دیگر در کارخانجات از پنبه های هیدروفیل استفاده می شود.
به غیر از کارکردهای پزشکی در صنایع نساجی برای تولید لباس های ورزشی و لباس های کودکان نیز از پنبه های هیدروفیل استفاده می ‌کنند، زیرا خاصیت این پنبه ها در برابر جذب آب و رطوبت، بالا است و در حین انجام کار های ورزشی سخت از ایجاد مشکل برای ورزشکاران جلوگیری می‌ کند.

چگونه پنبه هیدروفیل مرغوب را تشخیص دهیم؟

در حال حاضر در داخل کشور انواع مختلفی از پنبه با کیفیت بالا و کاملا مرغوب را مشاهده می کنید، زیرا از لحاظ کشاورزی ایران در زمینه تولید محصولی مانند پنبه بسیار اصولی عمل کرده و پیشرفت خوبی را به دست آورده است، به همین جهت تمامی محصولات پنبه ارائه شده در بازار در بالاترین سطح کیفیت قرار دارند.
معمولاً پنبه هیدروفیل را در آزمایشگاه ها مورد بررسی قرار می دهند تا کیفیت دقیقاً مشخص گردد، این محصول در آزمایشگاه با موادی مانند کلرو کلسیم و یا سولفات ترکیب داده می ‌شود و در برابر یک نور فلورانس ضعیف قرار می دهند که پنبه ها در زیر نور به رنگ بنفش مایل به قهوه ای می باشند اما در صورتی که رنگ آنها به سمت آبی برود کیفیت پایین تری دارند.
اما ذکر این نکته مهم است که این آزمایش باید به صورت حرفه ‌ای در آزمایشگاه ها انجام بگیرد، اما راه های دیگری نیز وجود دارد که بتوان پنبه هیدروفیل مرغوب را تشخیص داد.
برخی از عوامل وجود دارند که از لحاظ شکل ظاهری و با مشاهده می توان کیفیت پنبه ها را تشخیص داد در اینجا چند مورد آن را ذکر می کنیم:

 • در بین الیاف پنبه به هیچ عنوان نباید هیچ گونه مواد زائد و خس و خاشاک دیده شود.
 • هرچه الیاف پنبه سفیدتر باشد نشان دهنده کیفیت برتر است.
 • به هیچ عنوان در بین الیاف پنبه چه به صورت خشک و چه به صورت تر نباید بوی بد به مشام برسد.
 • الیاف پنبه کاملاً نرم و لطیف باشند و در حین استفاده حساسیتی را برای مصرف کنندگان به وجود نیاورد.

توجه به شکل ظاهری و نوع بسته بندی نیز اهمیت زیادی پیدا می کند، هرچه کیفیت بسته بندی بالاتر باشد نشان دهنده توجه ویژه صاحبان کارخانه بر روی محصولات خود است.

طول الیاف پنبه هیدروفیل مرغوب به هیچ‌ عنوان از ۱۴ میلی متر کمتر نمی باشد در غیر این صورت این محصولات کیفیت مناسبی ندارند.
تمامی موارد ذکر شده با توجه به کیفیت پنبه مشخص می گردد، اما خوب است بدانید که انتخاب مراکز فروش و همچنین برند تولیدکننده پنبه هیدروفیل نیز جزء عوامل مهم هستند که در کیفیت و مرغوبیت پنبه هیدروفیل تاثیر می گذارند.

قیمت پنبه هیدروفیل به چه عواملی بستگی دارد؟

پنبه هایی که در داخل کشور تولید می ‌شوند به دلیل مرغوبیت و کیفیت خوبی که دارند حجم زیادی از بازار داخل را پاسخگو هستند، البته از این پنبه ها برای صادرات نیز استفاده می‌ شود تا جایگاه خوبی را در بازار ارز برای صادرات مواد غیر نفتی به دست آورد.
برای افرادی که در حجم های عمده به این محصولات نیاز دارند قیمت روز پنبه هیدروفیل اهمیت زیادی دارد، زیرا تغییرات قیمتی ناچیز نیز در خریدهای عمده می تواند تاثیرات زیادی داشته باشد.
موارد استفاده و کاربردهای گسترده ای که پنبه هیدروفیل دارد سبب فروش عمده پنبه هیدروفیل شده است، به همین جهت در هنگام خرید و تهیه این محصول باید به تمامی عوامل مهم فنی و اقتصادی تاثیرگذار در قیمت این محصول توجه کرد.
عواملی مانند کیفیت پنبه، داشتن رنگ سفید یکدست جزء مهم ترین عواملی است که بر قیمت این محصولات تأثیر گذار می ‌باشند زیرا پنبه ها در چندین رنگ سفید، زرد، خاکستری و حتی قهوه ای با توجه به شرایط آب و هوایی و زمان برداشت وجود دارند که در بین آنها با کیفیت ترین پنبه رنگ سفید زیبایی دارد که جزء محصولات با قیمت بالاتر نیز محسوب می‌ شود.
خلوص بالای الیاف پنبه هیدروفیل نیز یکی دیگر از عواملی است که می تواند بر قیمت نهایی محصول تاثیر گذار باشد، هرچه الیاف پنبه خالص تر و لطیف تر در نتیجه استقبال برای تهیه آن نیز بیشتر است.
میزان عرضه و تقاضا برای تهیه محصولات جزء عواملی است که باید مورد توجه قرار بگیرند، هر چه میزان تقاضا برای تهیه پنبه بیشتر باشد به تبع سبب افزایش قیمت نیز می گردد و در صورتیکه کارخانجات بازار را از این محصولات اشباع کنند، امکان تهیه آن با قیمت مناسب فراهم است.
به طور کلی عواملی مانند نوع بسته بندی پنبه، میزان و حجم سفارش برای تهیه و هزینه های ایاب و ذهاب انتقال پنبه به کارخانجات و مراکز فروش و همچنین هزینه های برداشت می تواند تاثیرات زیادی بر قیمت ارائه این محصولات به بازار داشته باشد.

فروش عمده پنبه هیدروفیل

از کجا پنبه هیدروفیل بهداشتی ارزان بخریم؟

پنبه ی هیدروفیل بهداشتی جزء پر کاربرد ترین محصولات در مراکز درمانی، آرایشی و بهداشتی است که به دلیل کیفیت بالا لازم است تا به طور مرتب این محصول تهیه شود.
برای خریداران عمده پنبه هیدروفیل سوال و دغدغه ذهنی به وجود می آید که از کجا پنبه هیدروفیل بهداشتی ارزان بخریم؟
در پاسخ به این سوال باید گفت که مراکز فروش عمده پنبه بسیار زیاد هستند در صورتی که به این محصولات نیاز دارید باید دقت کنید مراکزی را برای خرید انتخاب نمایید که هیچ گونه واسطه و دلالی در آن حضور نداشته باشد.
کارخانجات تولید کننده جزء مراکز مهمی است که می‌ توان به شکل مستقیم این محصولات را با قیمت درب کارخانه تهیه کرد. اما به این نکته توجه کنید که ممکن است در بین رفت و آمدهای حضوری به کارخانجات افراد دلال و واسطه در این معاملات ورود پیدا کرده و سبب افزایش قیمت های بی دلیل شوند.
نمایندگی های پخش در شهرهای مختلف نیز یکی دیگر از راه هایی است که برای خرید پنبه هیدروفیل بهداشتی ارزان از آن استفاده می گردد، زیرا فروش عمده پنبه هیدروفیل با بسته بندی های کاملاً بهداشتی و مناسب توسط این مراکز صورت می پذیرد.
اما ممکن است که رفت و آمد به کارخانجات تولیدی و یا نمایندگی ها برای همه خریداران به راحتی مقدور نباشد.
از آنجا که در همه شهرها نمایندگی‌ های معتبر حضور ندارند این روش برای همه افراد کارآمد نیست به همین جهت با توجه به پیشرفته تکنولوژی کارخانجات تولید کننده و نمایندگی ها اقدام به ساخت وب سایت هایی برای عرضه محصولات خود نموده اند که در این وب سایت ها به خوبی محصولات مختلف را معرفی کرده و با ایجاد پنل های فروش امکان عرضه و فروش بهتر و بیشتر را فراهم آورده اند.
پس در حال حاضر بهترین روش برای دسترسی به پنبه هیدروفیل درجه یک و با قیمت ارزان سفارش دادن از طریق سایت های آنلاین است.

فروش عمده پنبه هیدروفیل

فروش عمده پنبه هیدروفیل در نمایندگی آنلاین

انتخاب نمایندگی های آنلاین که اقدام به فروش عمده پنبه هیدروفیل کرده‌ اند جزء بهترین انتخاب خریداران محسوب می شود، زیرا خریدهای آنلاین کاملاً به صرفه است و برای خریدار سود قابل ملاحظه تری را به دنبال دارد.
مهمترین نکته که خریداران در هنگام خرید به صورت اینترنتی باید به آن توجه داشته باشند انتخاب نمایندگی‌ های معتبر است که به شکل مستقیم با کارخانجات و یا نمایندگی های آنها همکاری داشته باشد تا از تهیه محصول درجه یک و با کیفیت اطمینان به دست آورند.
فروش عمده پنبه هیدروفیل در نمایندگی آنلاین مزایای متعددی برای خریدار به دنبال دارد که مهمترین آنها پرداخت هزینه مناسب و دریافت محصول درجه یک در کمترین زمان ممکن است.
کارشناسان حاضر در این نمایندگی ها به صورت کاملاً رایگان اقدام به ارائه مشاوره به خریداران می کنند تا در بین تنوع پنبه های هیدروفیل از لحاظ بسته بندی وزن و بسیاری از موارد دیگر بهترین نمونه ها را مطابق با نیاز و مصارف خود تهیه کنند.
در صورت نیاز به حجم عمده از پنبه هیدروفیل بدون صرف وقت و هزینه های اضافه با کارشناسان ما در بخش فروش تماس برقرار نمایید.

محمد دیانتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پنبه دان شما را به خرید بهترین محصولات پنبه دان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید