مجموعه پنبه دان شما را به خرید بهترین محصولات پنبه دان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی های خرید و فروش پنبه محلوج درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات پنبه محلوجنمایندگی های خرید و فروش پنبه محلوج درجه یک
پنبه محلوج درجه یک

پنبه محلوج درجه یک امروزه در بازار های ایران توسط نمایندگی های معتبر با نام ها و برند های متفاوت خرید و فروش می شود.این نمایندگی ها با ارائه کالاهای با کیفیت بهترین مکان ها برای خرید فروش پنبه می باشد.

پنبه از الیاف گیاه پنبه به وجود می اید. طبق تحقیقات مشخص شده است که این گیاه حدود ۱۵۰۰ سال قبل از میلاد در کشور هند گیاهی کشت می شده که محصول آن مانند پشم سفید و کیفیت آن به مراتب بهتر از پشم گوسفند بوده است.

عده ای نیز بر این باور اند و اعتقاد دارند که این گیاه از طریق آفریقا به هندوستان برده شده است . قدیمی ترین نمونه پارچه های پنبه ای در دره سند پاکستان غربی بدست آمده که آنرا مربوط به ۳۰۰۰ سال قبل از میلاد می دانند.

مشخصات پنبه محلوج

پنبه محلوج درجه یک

پنبه محلوج درجه یک که به صورت عمده و خام توسط کشاورزان تولید میشود و به صورت عمده که بهکارگاه های پنبه زنی تحویل داده می شود. دارای مواد زائد و حساسیت زا برای پوست هستند.

پنبه داراى يک نوع ماده سمى مى‌باشد و در اکثرنقاط گل و گیاه پنبه يافت مى‌شود. پس قبل از هرچیز نیاز است خاصیت سمی این گیاه را از بین ببریم که این که در کار خانه های حلاجی صورت میگیرد.

این کارخانه ها پس از حلاجی این گونه پنبه ها پنبه ایی با درجه کیفیت صد در صد تحویل می دهد که به ان پنبه ها پنبه محلوج یا حلاجی شده می گویند.

چون پنبه استفاده های فروانی در صنعت لوازم ارایشی و پزشکی دارد، باید دارای ویژگی هایی باشد که ان را از بقیله پنبه ها متمایز سازد

این ویژگی ها عبارت اند از:

  • حساسیت زا نباشد
  • به پوست اسیب نزد.
  • ظریف باشد.
  • فاقد ناخالصی باشد.
  • عفونی و الوده نباشد.

نمایندگی های خرید و فروش پنبه محلوج درجه یک

پنبه محلوج درجه یک

در ایران این محصول دارای نمایندگی های فراون با برندهای متفاوت می باشد و با توجه به درخواست های فراوان از این محصول در بازار این محصول ارزشمند که به طلای سفید نیز معروف است، به روش ها و شیوه های متفاوت به فروش میرسد.

کشاورزان با تحویل عمده محصولات خود به کارخانه های پنبه زنی و تولید یک محصول کاملا طبیعی و تولید پنبه حلاجی شده ان را به نمایندگی های خود در سرتاسر ایران تحویل می دهند این نمایندگی ها نیز این محصولات را در بسته بندی های متفاوت تحویل مشتری ها و درخواست کنندگان می دهند. این نمایندگی ها بیشتر در تمام مناطق کشور وجود دارند و به مشتریان خدمات ارائه می دهند.

Call Now Buttonتماس بگیرید